ВСЕ НОВОСТИ:

Знижено тарифи на водопостачання та водовідведення для населення м.Марганець

 З 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання та водовідведення для населення м.Марганець та м.Жовті Води відповідно до рішення 293-11/VII від 01.12.2017 "Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області”, яке було прийнято на 11 сесії облради.


Системна робота з управління підприємствами водопровідного господарства дає свої плоди не тільки з точки зору перспективи покращення їх економічного та технічного стану, а і з точки зору захисту інтересів споживачів.


"На жаль, через постійне зростання цін на ресурси, необхідні для виробництва води та водовідведення, зниження не надто велике. Але головне - вдається стримувати зростання тарифу. Та й зекономлені кошти споживачам точно не завадять" - зазначив заступник голови обласної ради Валерій Безус.


Відповідно до прийнятого рішення з 01.12.17р. тарифи на послуги зменшились:
• для Марганецького водоканалу: водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем) - на 0,24 грн без ПДВ (або - 2,2%)водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - на 0,35 грн без ПДВ (або - 2,2%)Сумарно - 0,59 грн без ПДВ. 
• для Жовтоводського водоканалу:водопостачання - на 0,31 грн без ПДВ (або - 2,6%)водовідведення - на 0,34 грн без ПДВ (або - 2,6%)Сумарно - 0,66 грн без ПДВ. 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.