Войти
Закрыть

Завтра в очередной раз Громада будет доказывать людям в креслах, что ТАК ДАЛЬШЕ ЖИТЬ НЕЛЬЗЯ!

Информация

Многие во всех социальных сетях обсуждают ужасное состояние Никополя и сожалеют о том, что не занимают активной общественной позиции!


 


Завтра у Вас будет такая возможность - ПРИДИТЕ НА 10.00 на сессию и ПОДДЕРЖИТЕ СВОИМ ПРИСУТСТВИЕМ ТЕХ, КТО ПЫТАЕТСЯ ПРОТИВОСТОЯТЬ ЭТОМУ БЕЗОБРАЗИЮ!!!!


Лариса Калюжна

Незаконна порубка дерев у Нікопольському районі

Криминал

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно жителя Нікопольського району за фактом незаконної порубки дерев (ч. 1 ст. 246 КК України).


Встановлено, що в жовтні 2017 року чоловік, не маючи спеціального дозволу та лісорубного квитка, без законних на те підстав прийшов до лісосмуги, яка розташована на території с. Придніпровське Нікопольського району, де за допомогою бензопили здійснив незаконну порубку дерев породи «Акація біла» та «Абрикос звичайний».


Незаконні дії зловмисника виявлено та припинено працівниками Нікопольського ВП ГУ НП у Дніпропетровській області.
Суд, врахувавши думку державного обвинувача, призначив чоловікові покарання у вигляді штрафу у розмірі 5 100 грн.


Крім того, вироком суду задоволено цивільний позов прокурора Нікопольської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Нікопольської районної державної адміністрації про відшкодування збитків, заподіяних внаслідок незаконної порубки дерев.


Прокурор Нікопольської
Місцевої прокуратури В. Жур

«Як же тебе не любити, Києве мій» или Зачем Андрей Фисак покупает квартиры в Киеве? (видео)

Авторские: / Виктор Артеменко

Господин мэр, мы, простые никопольчане, конечно рады, что ваше благосостояние растет как на дрожжах, что вы раз в год можете покупать себе по квартире в Киеве за миллионы гривен.

 
Но все таки, может кроме активности на рынке недвижимости вы начнете думать о Никополе. О убитых дорогах, которые за считай 3 года вашего правления превратились в «направления» сделав Никополь посмешищем. О нереализованных проектах, о спасении коммунальных предприятий и о своих обязанностях в конце концов. 

В Марганці в Love-парку розпочали облаштування дитячого майданчика гумовим покриттям

город Марганец

З настанням сприятливих погодних умов у Марганці відновилися роботи з впорядкування новоствореного Love-парку по вул. Бульварній. Тут розпочали заміну піщаного покриття на гумове на трьох майданчиках – двох дитячих та одному спортивному (з тренажерами).

 

Варто зазначити, що проектом в цих місцях активностей передбачалося піщане покриття, проте відвідувачі парку висловили побажання, щоб пісок замінили на гумове покриття. Голова міста Олена Жадько передала прохання марганчан очільнику Департпменту ЖКГ ДніпроОДА, депутату облради Андрію Коломойцю, який посприяв, щоб до проекту були внесені відповідні зміни.


Таке покриття обійдеться дорожче, проте воно зручніше й безпечніше в експлуатації, виглядає охайніше та привабливіше.


ИХ СНАЧАЛА ПОКАЛЕЧИЛИ, А ПОТОМ УБИЛИ

В газету от читателей

Очередное экологическое злодеяние в Никополе - эти деревья около автомойки на пр. Трубников недавно были садистски обрезаны и оставлены без кроны неизвестными лицами (коммунальщики срочно отказались от этого греха, хотя в письме по поводу такой обрезки за подписью городского головы А. Фисака сказано, что "На весні 2018 року було проведено роботи з обрізки дерев на території міста відповідно до звернень мешканців міста, голів ОСББ та депутатів Нікопольської міської ради. Роботи виконувалися спеціалістами КП «Міські автомобільні дороги - 1» з залученням спеціальної техніки та обладнання".


Сегодня 7 из этих деревьев я обнаружил спиленными. Нет страха Божьего у никопольской власти и не каются её должностные лица, благодаря которым в Никополе уже изувечено сотни деревьев. Начинаем с женой молиться, что бы Господь убрал из нашего города такую власть. Странным образом ни один её контрольный орган или должностное лицо, ни отдел экологии горсовета, ни депутатская комиссия не видят этих злодеяний и ничего не делают, что бы их остановить.


Из срезанных пеньков бежит сок,они плачут за Никополем. Пусть не надеются их убийцы и покровители, что Бог всевышний не приведет их на суд за уничтожение Его Творения, а оставшиеся живые деревья им еще и сами отомстят...

 


Юрій Бабінін

За розбійний напад опинився за гратами

город Марганец

Марганецьким відділом Нікопольської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений особою, яка раніше вчинила розбій).


Встановлено, що чоловік, звільнившись умовно-достроково, перебуваючи біля одного з будинків в м. Марганець, здійснив напад на жінку, а саме шляхом поштовху повалив останню на землю, після чого наніс удар коліном в обличчя та почав стискати їй шию. Подолавши опір жінки, викрав її сумку, в якій знаходилися грошові кошти в сумі 120 грн. З місця вчинення злочину зник.


Під час судових засідань чоловік свою вину у вчиненні злочину не визнавав.


Державне обвинувачення підтримував прокурор Нікопольської місцевої прокуратури, який довів вину зловмисника в повному обсязі на підставі зібраних належних та допустимих доказів.


Суд, врахувавши принципову позицію прокурора, визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років 6 місяців із конфіскацією майна.


Прокурор Нікопольської
місцевої прокуратури В. Жур

И люди ныряют в эту замечательную сделанную работу

В газету от читателей

 

Добрый вечер! И опять мы видем что наш горавтодор не держит слово. В феврале я обращался в Горисполком по поводу нашей ливневки на автовокзале. Через неделю были произведены работы и начальник Горавтодора сказал что ливневка простоит 4 месяца.

В результате она не простояла и 2-х месяцев.Сейчас на автовокзале не реально проехать и люди ныряют в эту замечательную сделанную работу

Александр Витько

В будущее В прошлое

Навигация