Войти
Закрыть

Чемпионат области по рукопашному бою

Спорт

22 апреля в городе Днепр прошел чемпионат области по рукопашному бою, город Никополь представляли 7 спортсменов федерации Тайкан каратэ. Наши бойцы участвовали в двух видах поединков и на семерых бойцов одержали 14 медалей! Соответствующие места заняли : 

Дайте більше простору людям, яким не байдуже, хто вони є

В газету от читателей

 
Мені 28 років. Я народився і виріс у Києві в російськомовній родині. Зараз я живу в епоху змін. Кажуть, що це найкращий час для розумних людей. Але велетенська частина української нації - сіра маса. Я не кажу про політичну націю, не про громадянське суспільство, тому що цих людей занадто мало. Я про людей в цілому. Про людей, які гривню називають рублем. Про людей, які украЇнське називають укрАїнським.

Что такое реимбурсация или как получить бесплатные лекарства

В Украине

«Медицинская реформа» – звучит сегодня для многих, как приговор.
Ко мне, как к народному депутату, поступает масса обращений, содержание которых лишь подтверждает плачевность ситуации в отрасли.  Более того, люди крайне обеспокоены отсутствием полной и понятной информации относительно запланированных Министерством здравоохранения изменений.

Став відомий розмір компенсацій територіям, розташованим в зоні "впливу" Запорізької "атомки"

В Украине

Місцеві бюджети трьох областей - Запорізької, Дніпропетровської і Херсонської - отримають субвенції, передбачені відповідною Постановою Уряду

Представники трьох конфесій у Нікополі спільно закликали громадян не нести померлим мертві квіти!

Жизнь города

У час Великодніх свят християни ідуть помолитися до могил своїх рідних. Напередодні впорядковують могили, ставлять свічки, прикрашають квітами. 
Ми, нікопольське духовенство УПЦ Київського Патріархату, Української Греко – Католицької Церкви та Римсько – Католицької Церкви звертаємось під час Великодніх свят та Радониці іти на цвинтар з молитвою, відкритим серцем та живими квітами. 

По ДТП годичной давности по сей день идет разбирательство: А если б не было видео? - Это был бы вообще кошмар какой то... (видео)

Криминал

По ДТП годичной давности по сей день идет разбирательство: А если б не было видео? - Это был бы вообще кошмар какой то...

Покров долає наслідки негоди

город Покров

Зимова негода, що увірвалася в середині квітня, мобілізувала усі сили комунальників й рятувальних служб. Міським головою Покрова Олександром Шаповалом було скликано екстрене засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, вжито невідкладних заходів, прийнято оперативні рішення стосовно життєзабезпечення міста.
В будущее В прошлое

Навигация