ВСЕ НОВОСТИ:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З АР КРИМ ТА ТЕРИТОРІЇ ПРОВЕДЕННЯ АТО

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З АР КРИМ ТА ТЕРИТОРІЇ ПРОВЕДЕННЯ АТО.

З 01.10.2014 КМУ прийнято постанови щодо врегулювання деяких питань соціального захисту осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (далі – особа, яка переміщується), а саме:

·порядок оформлення та видачі довідки про взяття на облік осіб, які переміщуються (постанова № 509);

·порядок надання щомісячної адресної допомоги (постанова № 505).

Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції.

Кому надається щомісячна адресна допомога

Грошова допомога надається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, а також стоять на обліку в органах соціального захисту населення.

На який термін надається щомісячна адресна допомога

Грошова допомога призначається з дня звернення та виплачується терміном не більше ніж шість місяців.

У якому розмірі надається щомісячна адресна допомога

Грошова допомога надається у таких розмірах:

- для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) - 884 гривні на одну особу (члена сім’ї);

- для працездатних осіб — 442 гривні на одну особу (члена сім’ї).

Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2 400 гривень.

Перелік документів для призначення щомісячної адресної допомоги

·заява;

·копія свідоцтва про одруження;,

·копія паспорту та ідентифікаційного коду;

·копії свідоцтв про народження дітей;

·письмова згода довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших членів сім’ї;

·згода на обробку персональних даних.

Яким чином виплачується щомісячна адресна допомога

Грошова допомога перераховується управлінням праці та соціального захисту населення на рахунок в установі уповноваженого банку.

ВАЖЛИВО

Особам працездатного віку допомога призначається на два місяці. Для одержання допомоги у встановлених розмірах на наступний період особи працездатного віку мають працевлаштуватися, в тому числі за сприянням державної служби зайнятості.

Якщо працездатний член сім’ї протягом двох місяців не працевлаштувався, або перебуває у трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окупованій території України чи в районах проведення антитерористичної операції і фактично не працює, розмір допомоги для цих осіб на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а на наступний період - припиняється.

 

Хто призначає і виплачує щомісячну адресну допомогу

З питань оформлення довідки про взяття на облік та подання документів для призначення щомісячної адресної допомоги особи, які переміщуються та проживають на території міста Нікополь, мають звернутися до управління соціального захисту населення Нікопольської міської ради (м. Нікополь, вул. Кріпака, 2, каб. 2,3 , телефонидля довідок: 5-14-83, 5-29-95, 5-00-51 .

Грошова допомога не призначається у разі, коли:

·будь-хто з членів сім’ї має у володінні житлове приміщення, розташоване в регіонах, інших ніж тимчасово окупована територія України та райони проведення антитерористичної операції;

·у володінні сім’ї є два або більше транспортних засобів (механізмів), що підлягають державній реєстрації та обліку в Державтоінспекції (автобусів, вантажних та легкових автомобілів). При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані чи придбані на пільгових умовах через уповноважені органи, а також транспортні засоби вітчизняного виробництва, які перебувають в експлуатації протягом більш як 10 років з дати випуску, та інші транспортні засоби, що перебувають в експлуатації протягом більш як 15 років з дати випуску;

·будь-хто з членів сім’ї має на депозитному банківському рахунку кошти у сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. 

Управління праці та соціального
захисту населення


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.