Депутат Марганецкого городского совета от Партии Регионов Шевченко В., не смотря на свою принадлежность к провластной партии, открыто выступает против режима хозяйствования действующего градоначальника Олега Бедняка.
Напомним, что в свое время мэр г. Марганец бегством из города покинул кресло городского головы из-за обвинений во взяточничестве, коррупции и рейдерстве, но в 2010 году он снова прорвался к городскому самоуправлению, выиграв выборы – за О. Бедняка тогда проголосовало 6813 избирателей из 37 454 внесенных в списки для голосования.
Прошло без малого два года, как марганчане оказали Олегу Григорьевичу высокое доверие и сегодня они вправе критиковать, анализировать поступки и проступки избранного, тем самым выражая свое личное мнение и защищая позицию.
Так, 15 июля в наиболее оживленных районах Марганца, по инициативе В. Шевченко, с целью "достучаться" до сознания населения, проводилась раздача листовок "Про результати перевірки КП "Міськкомунхоз" с указанием фактов финансово-хозяйственной деятельности предприятия, которые свидетельствуют лишь о дилетантстве градоначальника и систематическом злоупотреблении им служебного положения.
Убедитесь сами:
"м.Марганець 07 червня 2012 року
УВАГА!
ЗВІТ
ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРКИ КП «МІСЬККОМУНГОСП»
На підставі рішення сесії Марганецької міської ради № 840-36/6 від 17,05,2012 року була створена тимчасова депутатська комісія з питань перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Міськкомунгосп»
Перевірка проводилась за період з 01,12,2010 року по 31.03.2012 року. У період, за який проводилась перевірка, відповідальним за фінансово-господарську діяльність підприємства був директор Зінченко В.О. (згідно контракту).
Так перевіркою встановлено, що:
Підприємство у перевіряємому періоді маючи власну матеріальну базу та свої ресурси укладало угоди на виконання комунальних послуг з понад сорока приватними фірмами з інших міст (Київ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Нікополь). Це є негативним фактом, що не давало КП заробляти кошти та розвиватись. При цьому послуги та роботи, які виконували приватні фірми, здійснювались за підвищеними тарифами і не в повному обсязі.
Так, при виконанні робіт по ремонту дитячих майданчиків на прибудинкових територіях ПП Тихон В.Н. було завищено об’єми та вартість виконаних робіт майже у два рази.
При перевірці виконаних робіт ТОВ «Газгольдар» (керівник Рудавін Д.) щодо обслуговування димових та вентиляціонних каналів у багатоповерхових будинках комісією виявлено, що зазначені роботи на загальну суму 166 тис.грн. не підтверджені відповідним чином, кількість вказаних каналів завищено на 50 відсотків.
У вересні 2011 року КП «Міськкомунгосп» було оплачено 30 тис. грн. ПП Денисенко за ремонт двигуна ЯМЗ-236. При цьому матеріально відповідальні особи підприємства не змогли пояснити комісії що це за двигун та де він знаходиться на сьогоднішній день.
Вивіз сміття з приватного сектору здійснює ПП Нікітюк, який отримує за це відповідну плату від населення. Але за розміщення та утилізацію відходів на полігоні ТПВ кошти комунальному підприємству «Міськкомунгосп» не сплачує.
ТОВ «Бізнес Енерго Ресурс» надало КП «Міськкомунгосп» з сортування на полігоні ТПВ відходів. Так з вересня 2011 року по березень 2012 року фірмою згідно поданих документів, відсортовано втор сировини понад 21,00 тисячу метрів кубічних. За ці роботи комунальному підприємству пред’явлено до сплати 161,00 тис. грн. При цьому вторинні відходи що підлягали реалізації, комунальне підприємство «Міськкомунгосп» взагалі не отримало, тобто 300 вагонів вторинної сировини (металобрухт, пластмаса, скло, макулатура) зникло з полігону комунального підприємства.
При перевірці використання на підприємстві паливно-мастильних матеріалів встановлено, що паливо використовувалося не раціонально, постійно завищувались пробіг автотранспорту та норми витрат пального. Також комісією встановлені непоодинокі факти коли автотракторна техніка взагалі не виїздила з гаражу підприємства, ні яких робіт не виконувалось, але на техніку списувались пальне та приписувались виконані роботи. Так, за свідченням водіїв КП ними отримувались талони на пальне в одній кількості, а у відомості про списання палива систематично зазначалась більша його кількість. Зазначаємо, що під час реєстрації двох сміттєвозів у Нікопольському МРРВ був завищений пробіг до м. Нікополь до 112 кілометрів по кожному.
Автомобіль «Москвич» державний номер АЕ 48-55 ЕЕ взагалі не виїзджав вже півтора року, тому що він повністю розукомплектований і без двигуна, в цей же час на нього виписуються подорожні листи та списується пальне в розмірі 3695 літрів (31702 грн.)
При перевірці виконаних робіт трактором «Борекс» встановлено що, лише за дев’ять днів безпідставно було списано 357 літрів палива (3507 грн.)
Зінченко В.О. здав в оренду свій власний автомобіль ДЕУ «Ланос» державний номер АЕ 9722 АН підприємству на якому він є керівником. Він одноосібно з обох сторін підписав незаконну угоду про аренду автомобіля без нотаріального посвідчення, що є грубим порушенням діючого законодавства. Використовувся даний транспортний засіб виключно на розсуд самого Зінченка В.О., а не загальні потреби підприємства (наприклад виїзд спеціалістів на аварійні виклики мешканців). При цьому необхідно зауважити, що цей керівник проживає у м.Нікополь і кожного дня за рахунок збиткового підприємства на своєму автомобілі дозволяє собі їздити на роботу до м. Марганець.
Так, з лютого 2011 року по березень 2012 року (включно), тобто за 13 місяців було фактично використано та відповідно оплачено за рахунок нашого комунального підприємства 6488 літрів пального. Середньоденний пробіг автомобіля становив 100 кілометрів. На доставку до роботи такого директора за 13 місяців підприємство витратило 65 тис. грн. Наведені приклади свідчать про постійне беспричинне виділення пального та неправомірне використання коштів підприємства.
За період 2011 року на підприємстві було виплачено додаткових виплат по заробітній платі 208 тис. грн., директор Зінченко В.С. отримав 31,5 тис. грн. І це в той час коли підприємство постійно нарощує збитки отримує фінансову підтримку з місцевого бюджету. Виплати надбавок за інтенсивність та премій здійснювались за погодженням першого заступника міського голови Сугоняки В.П.
В підтвердження того, що «сумнівні працівники» з м.Нікополь не зацікавлені у добробуті нашого міста є і той факт, що донька Маргацької О.М отримала по договору від підприємства КП «Міськкомунгосп» 3000 грн. за складання штатного розпису та колективного договору, у той час коли у штаті є економіст та головний бухгалтер. Як таке могло статися? Адже Маргацька О.М., являючись керівником управління ЖКГ Марганецької міської ради, повинна за необхідності допомагати в розробленні таких документів, бо за це вона отримує заробітну плату з місцевого бюджету.
Встановлені депутатською комісією факти свідчать про безгосподарність і систематичне зловживання службовим становищем директора КП «Міськкомунгосп» Зінченка В.О. та про повну відсутність контролю за діяльністю підприємства з боку першого заступника міського голови Сугоняки В.П., який відповідає за роботу комунальної сфери міста.
Шановні марганчани, Ви отримали обгрунтовану відповідь на питання чому так незадовільно працює комунальна служба міста і хто «кришує» цей бізнес!?"
Компетентные люди говорят, что все вышеописанное соответствует действительности!
12 комментариев