ВСЕ НОВОСТИ:

У Покрові встановлять пам’ятник воїнам АТО. Оголошено конкурс на найкращий проект

Вшановуючи учасників антитерористичної операції на Сході країни, в пам’ять про загиблих солдат, згідно з розпорядженням міського голови, оголошено конкурс на найкращий ескізний проект пам’ятного знаку на честь воїнів АТО.
 
Питання створення меморіалу було піднято міським головою Покрова Олександром Шаповалом, як важливий крок у збереженні пам’яті про солдат, що пройшли горнило АТО, тих, хто залишився там назавжди, відстоюючи інтереси своєї країни. Саме події на Сході вплинули на саму реалізацію ідеї, як народного пам’ятника всім землякам, учасникам антитерористичної операції.
 
- Це наш обов’язок перед живими і загиблими, перед родинами, що так і не дочекалися своїх солдат. Щоб молодь не забувала про події, котрі тривають на Сході країни, не забувала імена воїнів, захисників суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, які за мирних часів пізнали, що таке війна, - підкреслює міський голова.
 
Початок подання робіт оголошено на 8 серпня, триватиме конкурс до жовтня. До участі запрошуються як фізичні особи, так і підприємства й організації.
 
У жовтні містобудівною радою буде визначено переможця, який отримає відзнаку міського голови.
Визначальною є сама патріотична ідея, народжена з думок, переживань містян та втілена у кам’яний образ, що стане уособленням народної пам’яті. 

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.