ВСЕ НОВОСТИ:

ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ !

Управління соціального захисту населення Нікопольської міської ради надає роз’яснення про найбільш актуальні питання щодо прийнятої постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2015 року № 352 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року №509» та №365 «Про деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».
 ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ !
Стосовно термінів дії довідок внутрішньо переміщених осіб:
Довідки, що були видані внутрішньо переміщеним особам з 13 січня 2016 року, є дійсними та діють безстроково, незважаючи на відсутність відповідної відмітки ДМС, крім довідок, дію яких було скасовано з підстав, передбачених статтею 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (внутрішньо переміщена особа подала заяву про відмову від довідки, повернулася до покинутого місця постійного проживання, виїхала на постійне місце проживання за кордон або подала завідомо недостовірні відомості).
 
Довідки, що були видані внутрішньо переміщеним особам до 13 січня 2016 року, які були дійсними на момент набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», ( до то такі довідки також є чинними та діють безстроково, крім довідок, дію яких було скасовано з підстав, передбачених статтею 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».
 
Стосовно отримання окремої довідки на дітей у разі, якщо інформацію про дитину було внесено до довідки одного з батьків:
Окремі довідки на дітей видаються внутрішньо переміщеним особам лише за потреби, у разі звернення одного з батьків або законного представника дитини. При цьому, довідка того з батьків, до якої було включено інформацію про дитину, підлягає заміні з видачею нової довідки без включення до неї інформації про дітей. Відомості про батьків до довідки дитини не вносяться.
Стосовно продовження здійснення соціальних виплат за довідками, що були дійсними на дату набрання чинності вищезазначеної постанови:
 
Виплати, які станом на 11 червня 2016 року проводилися за дійсними довідками, продовжуються.
В місті створена робоча група для здійснення контролю за проведенням соціальних виплат. Перевірка проводиться шляхом відвідування внутрішньо переміщених осіб не рідше ніж один раз на шість місяців фактичного місця проживання/ перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї за формою, встановленою Мінсоцполітики.
 
Стосовно порядку відновлення соціальних виплат за довідками, що втратили чинність або були скасовані: 
Відновлення соціальних виплат за довідками, що були скасовані відповідно до статті 12 Закону здійснюється після видачі нової довідки відповідно до порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365.
 
Відновлення соціальних виплат за довідками, які були чинними станом на 13.01.2016 року, але у яких була відсутня відмітка ДМС, здійснюється відповідно до Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 за рішенням комісії з дня припинення виплати.


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.