ВСЕ НОВОСТИ:

Міський голова Руслан Токар провів особистий прийом громадян

 Відділ прес-служби  Нікопольської міської ради

 Міський голова Руслан Токар провів особистий прийом громадян, під час якого до керівника міста зі своїми проблемами та пропозиціями звернулися 40 нікопольців

Переважна більшість звернень, що надходили від пільгових категорій громадян, стосувалася вирішення житлово-комунальних проблем. Жителі міста порушували питання щодо капітального ремонту будинків по вул. Юр’ївська 37, Каштанова 56, Дибенко 63, Трубченка 5. Надходили і звернення щодо ремонту покрівлі будинків по вул. Усова, пр. Трубників 1, та вул. Шевченка 126а. 

Чимало питань стосувалися і ліквідації стихійних звалищ, особливо на кордоні приватного сектору та території міста. Занепокоєні санітарним станом скверу по вул. Корбута, Херсонській, нікопольці виказували невдоволення з приводу сміття, яке жителі приватного сектору виставляють прямо на обочини вулиць. Міський голова розпорядився ліквідувати стихійні звалища за рахунок комунальних підприємств, і додав, що в найкоротший термін буде розроблена система штрафних санкцій та адміністративних покарань за створення несанкціонованих сміттєзвалищ.
Зверталися мешканці щодо покращення побутових умов.

7 нікопольців звернулося до мера з проханням надати дозвіл на встановлення індивідуального опалення в їх квартирах. На що Руслан Токар відповів категоричне - «Ні». І пояснив свою відмову: дані питання є не в межах його компетенції. Адже наразі існує чіткий регуляторний державний документ, який забороняє встановлення індивідуального опалення. Дозвіл видається лише за згоди всього будинку на відключення від централізованого теплопостачання, а на практиці це зробити практично неможливо».

Під час проведення особистого прийому всі питання громадян, які звернулися до міського голови, були розглянуті. Заявникам були надані кваліфіковані відповіді і роз’яснення.

Крім того, про підсумки розгляду всіх заявників буде письмово повідомлено.


Відділ прес-служби
Нікопольської міської ради


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

7 комментариев

vepsrfyn 16 мая 2012 11:17
Під час проведення особистого прийому всі питання громадян, які звернулися до міського голови, були розглянуті. Заявникам були надані кваліфіковані відповіді і роз’яснення

СМЕШНО....... СО СЛЕЗАМИ В ГЛАЗАХ...СЛАВА РИТЕ..
  • 0
koteys 16 мая 2012 11:27
Можно подумать при Старуне было иначе. Он вообще приемы по личным вопросам проводил пару раз на год. Отдувался всегда Забигайло. И тогда и сейчас прием по личным вопросам это простая формальность...
  • 0
Слесарь 16 мая 2012 11:54
А интересно, в пресс службу исполкома входят ли менты. прокуратура . а также другие контролирующие органы? Звучит просто многообещающе. А наиболее убедительно звучит из уст афериста-НИ !
  • 0
ostap 16 мая 2012 13:59
А че с инд. отоплением, я не понял! Опять низя? Реально, принесешь справку на отключение дома от председателя ОСМД для установки в квартире индивидуалки, так они ВЕСЬ ДОМ ОТКЛЮЧАТ? Кто че знает по этому вопросу?
  • 0
за старуна 16 мая 2012 23:17
koteys,
уважаемый надо было ходить на приемы ивидеть кто принимает первый понедельник beat
  • 0
maslov 17 мая 2012 21:48
ostap,
Понты всё это
  • 0
koteys 18 мая 2012 00:33
Цитата: за старуна
уважаемый надо было ходить на приемы ивидеть кто принимает первый понедельник beat
Так и я ж о том. Надо было ходить и видеть, что Старуна не увидеть...
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.