Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


В газету от читателей

Молодь Нікополя за здоровий спосіб життя

Днями у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі відбувся фінал міського конкурсу «Шкільна територія здоров’я», який проходив за підтримки Народного депутата України Андрія Шипка.
 
Головна мета конкурсу - популяризація здоров’я, розвиток соціальної активності учнів та привернення уваги батьків до шкільного життя. Учасниками «Шкільної території здоров’я» стали 20 навчальних закладів нашого міста, а це – понад 6 тисяч учнів, педагогів та батьків. Але до фіналу зуміли дійти тільки 7 команд шкіл № 4, 5, 6, 9, 13, 14 та Гімназії № 15.
 
На цьому святковому заході були присутні очільник міста - Андрій Фісак, Народний депутат України - Андрій Шипко, заступник міського голови - Ольга Коник, начальник відділу освіти та науки міськради Валентина Сафонова, президент благодійного фонду «Патріот України» - Олег Омелянчукта інші. Школярі зустрічали почесних гостей справжнім спортивно-танцювальним дійством. Всі вони разом із викладачами фізкультури виконали зарядку під ритмічну музику, ще раз підкреслюючи, що молодь Нікополя за здоровий спосіб життя. Після активних вправ на всіх, хто брав у них участь, очікувало морозиво.
 
Звертаючись до підростаючого покоління, Андрій Фісак зазначив, що цей конкурс пропагує здоровий спосіб життя серед молоді. Це дуже важливо, адже саме з дитинства закладаються ті звички та навички, з якими молодь потім іде у доросле життя. Підкреслив, що завдяки такій ініціативі нікопольські діти зростатимуть здоровими, спортивними і щасливими.
 
Андрій Шипко відмітив, що мета конкурсу досягнута – діти пізнали та відчули на собі всі складові здорового способу життя. Якщо закладати істини здорового харчування, занять фізичною культурою, правильного способу життя з дитинства, то ми отримаємо справжню здорову націю не тільки в Нікополі, а й у всій Україні.
 
Того дня учні разом із своїми батьками підготували для гостей свої родинні рецепти здорового харчування. І зайвий раз довели, що конкурс став корисний для дітей і дорослих, бо навчив не тільки дотримуватись здорового способу життя, а й шанувати сімейні цінності.
Перед початком фінальних змагань всі 20 команд були нагороджені дипломами та заохочувальними подарунками за участь у конкурсі. Директор кожного навчального закладу отримав медичну аптечку для своєї школи. Після цього розпочалось найцікавіше – завершальні виступи на визначення переможців. На фіналістів чекало випробування ще трьома етапами: вони змагались у конкурсі «Сімейні агітбригади», демонстрували свої знання з народної медицини та рекламували спортивні секції.
 
У загальному підсумку абсолютними переможцями «Шкільної території здоров’я» стала команда СЗШ № 13, друге місце посіли учасники СЗШ № 6, а бронза дісталась активістам з СЗШ № 9. Конкурс закінчився, а всі його учасники засвоїли для себе найголовніше: школа і родина – маленькі території здоров’я, які виховують у дітей справжні життєві істини, котрі неодмінно допоможуть їм у майбутньому обрати вірний шлях. Разом з тим, підростаюче покоління запам’ятало, що здоров’я та щастя починається з нашого усвідомлення такого простого вибору – жити здоровим життям.

Молодь Нікополя за здоровий спосіб життя
Молодь Нікополя за здоровий спосіб життя
Молодь Нікополя за здоровий спосіб життя
Молодь Нікополя за здоровий спосіб життя
Молодь Нікополя за здоровий спосіб життя
Молодь Нікополя за здоровий спосіб життя
Прес-служба міської ради

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: В газету от читателей
 • Автор: Работяга,Дата публикации: 27-05-2015, 10:24Просмотров: 4 140 Комментариев: 8
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Копчик С. (27 мая 2015 11:11)
   Посетители | Offline
   Любые конкурсы и соревнования в которые активно включают детей - это хорошо. Детей надо заниамать как можно больше общественной и спортивной жизнью. В статье перечислены организаторы и гости...надо было и терапевта пригласить : (" Після активних вправ на всіх, хто брав у них участь, очікувало морозиво.")В жаркую погоду заставить детей выполнять физические упражнения, а потом "разгоряченных" детей накормить мороженным, то как раз в тему- школьная территория здоровья!:))
   "Підкреслив, що завдяки такій ініціативі нікопольські діти зростатимуть здоровими, спортивними і щасливими...." - конкурс это хорошо, но думаю, что его маловато будет, что бы сделать наших детей ЗДОРОВЫМИ,СПОРТИВНЫМИ и СЧАСТЛИВЫМИ! Надо бы ещё под напрячься...

   Регистрация: 22.02.2014

   Новостей: 45

   Коментариев: 3 049

  •             
   baybak (27 мая 2015 12:07)
   Гости |
   Блин, надоело писать, всё равно бесполезно! Но жизнь подкидыват сюжеты, мимо которых грех без смеха пройти.Фармацевт, убивающий ценами на лекарство , рыг голимый, хлопает в потные ладошки с понтом за здоровых детишек!
   Рядом плешивенький Ленторез Фисакпетрович с гаденькой Иудиной улыбочкой.
   За спинами, если не ошибаюсь, стоит и тоскует о месте Первого продавец солдатского смальца, он же , вторижды вор и зам головы, он же будущий сиделец Днепропетровского СИЗО (скажите, как его зовут?-ла-ла-ла).
   И этот сброд у власти! Скажите, где в Европе или Америке, так горячо любимыми нами, учителя шестерят перед чиновниками?Я лично видел в Португалии, как Мэр шестерит перед учителями.
   А насчёт здоровья-так на первом фото филейная часть женщины сама о себе г.оворит

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   BlohodaV (27 мая 2015 13:35)
   Читатели | Offline
   Байбак, чё вы пристали с филейной части довольно таки аппетитной женщины. В этом их прелесть, а не в торчащих костях и тонких ногах! А за спинами названых вами руководителей стоит не Ла-ла-ла, а Олег Омелянчук или имеете что-то против него, а??? донца там, кажется, и близко не было. Наверное проверяет общественный контроль, который в свою очередь проверяет качество ремонта дорог)
   По поводу мероприятия. так, что не говори, а мероприятие хорошее и полезное!

   Регистрация: 27.02.2015

   Новостей: 0

   Коментариев: 108

  •             
   baybak (27 мая 2015 13:51)
   Гости |
   Цитата: BlohodaV
   Байбак, чё вы пристали с филейной части довольно таки аппетитной женщины. В

   Всё, извините, согласен.К Олегу никаких претензий.Я думал, что там ла-ла-ла, заглядевшись на филейную часть.Замолкаю, а то по морде получу и подвиг свой не совершу!

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   szlahta (27 мая 2015 14:00)
   Читатели | Offline
   Цитата: BlohodaV
   донца там, кажется, и близко не было. Наверное проверяет общественный контроль, который в свою очередь проверяет качество ремонта дорог)

   Какой общественный контроль????
   Есть компания.... депутата ... и помощника депутата... с уставным капиталом 2000грн получающая деньги с бюджета за контроль укладки асфальта))))Это не общественный контроль однако))))
   Проехал сегодня по Херсонской и Трубников...Да ужас...Что значить год не быть в этом районе города...

   Регистрация: 11.01.2012

   Новостей: 54

   Коментариев: 5 914

  •             
   baybak (27 мая 2015 14:10)
   Гости |
   Цитата: szlahta
   Проехал сегодня по Херсонской и Трубников...Да ужас...Что значить год не быть в этом районе города...

   Вот так! А я тут живу.Специально велосипед купил ездить по мелочам, а машиной, как партизан, по паралленым улицам прусь.Ашот твою мать!!!

   Регистрация: --

   Новостей: 0