ВСІ НОВИНИ:

Футбол. НІКОПОЛЬ ПЕРЕМІГ

Нікопольська футбольна команда «НПГУ-Макіїввуголь» перемогла у матчі з рахунком 2:1.
25-го квітня на стадіоні «Електрометалург» відбувся футбольний матч 20-го туру Чемпіонату України серед команд ІІ ліги «НПГУ-Макіїввуголь» (Нікополь) – «Скала» (Стрий). Футбольна зустріч пройшла під патронатом керівника міста Нікополя Андрія Фісака та за підтримки ПАТ «Нікопольський завод феросплавів».

У результаті матчу наші гравці вибороли перемогу з рахунком 2:1. Вітаємо переможців!!!
У перерві між таймами відбувся розіграш лотереї. 15 везунчиків-вболівальників отримали спортивні подарунки.
6 травня на стадіоні «Електрометалург» «НПГУ-Макіїввуголь» зустрінеться з командою із Донецька "Шахтар 3".
Запрошуємо всіх нікопольців підтримати наших гравців.