ВСІ НОВИНИ:

Воїни АТО з Покрова здобувають нові професії

У рамках Програми соціальної та професійної реабілітації, шестеро учорашніх солдат, учасники бойових дій, вступили до Дніпропетровської національної металургійної академії.

Воїни АТО з Покрова здобувають нові професії

Як розповідає один зі студентів, Сергій Гутов, про можливість безкоштовного навчання дізналися у міському військкоматі, який спільно зі спілкою ветеранів АТО запросив до отримання професії.

Для більшості бійців це навчання – за фахом, бо працюють на підприємствах міста, зокрема, Сергій у Чкаловському кар’єрі №2 ПАТ «Покровський ГЗК». Про отримання вищої освіти замислювався давно, програма допомогла втілити плани у життя.
 
Підготовчі курси, які тривали з весни, допомогли абітурієнтам вступити до Нікопольської філії без складання ЗНО. Сьогодні кожен – студент вишу.
 
Програма соціальної та професійної реабілітації розкриває нові перспективи, на чому наголошують і в управлінні праці та соціального захисту населення, де реалізують державні ініціативи з безкоштовного навчання АТОвців водійській справі.
Такі кроки допомагають адаптуватися у соціумі, самовизначитися на професійному шляху.

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.