Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Информация

Оголошено конкурс «Чисте місто»!

Відділ по роботі з громадськістю 

З метою поліпшення благоустрою міста, залучення організацій, установ та жителів до участі з озеленення та покращення санітарного стану будівель, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, розпорядженням міського голови на території м. Нікополя оголошено конкурс «Чисте місто».


Він триватиме 01 травня до 30 вересня 2012 року за номінаціями: «Краща прибудинкова територія», «Двір зразкового утримання», «Краща вулиця у приватному секторі», «Кращий шкільний двір», «Кращий керуючий будинку», «Кращий голова квартального комітету». Згідно затвердженого Положення, конкурс буде проведено в два етапи. Кращих обиратиме конкурсна комісія. 

Підсумки І етапу за номінаціями: «Краща прибудинкова територія», «Двір зразкового утримання», «Кращий шкільний двір» буде підбито до 01.06.2012р. Результати ІІ етапу конкурсу за номінаціями: «Краща вулиця у приватному секторі», «Кращий керуючий будинку», «Кращий голова квартального комітету» – будуть відомі до Дня міста (28 вересня 2012 року).

До участі у конкурсі запрошуються установи, організації, об’єднання, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.
Заяви на участь у конкурсі приймаються відділами Нікопольської міської ради (вул. Електрометалургів, буд. 3-а, кабінети №12/1, тел. 5-15-33, №5 тел. 5-01-68 та відділом освіти (вул. Трубників, 12-в, д/с №12, тел.5-16-84).

До заяви додається інформація про учасника конкурсу та кольорові фотографії, пронумеровані та підписані, із вказівкою дати зйомки (фотографії також можливо надсилати на електронну адресу Nastya07@i.ua з поміткою «На конкурс»)
За результатами конкурсу, в кожній номінації будуть визначені переможці, які отримають дипломи та цінні подарунки.


Відділ по роботі з громадськістю

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: Информация
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 26-04-2012, 10:36Просмотров: 5 694 Комментариев: 4
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   avast (26 апреля 2012 13:37)
   Гости |
   Коммунальщик засрался по уши вот и привлекают под видом конкурса жителей))

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Емельян (26 апреля 2012 15:14)
   Гости |
   Уважаемый Редактор давайте тоже конкурс сделаем только противоположный "Самый грязный и разбитый город в Украине под чутким руководством Токаря Р." Помнится прекрасный видеоролик который был Вами сделан о самом зелёном и очень красивым городе Никополь а мне всё чаше хочется взять камеру в руки и создать видео в какую жопу превратил наш некогда цветущий город чуткий Мэр Токарь!!! но вот боюсь страшный фильмец получится kill

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Слесарь (26 апреля 2012 20:11)
   Доверительная | Offline
   За свое бабло сделаем, Шипко пропиарится, с бюджета бабки сорвут, грамоты выдадут. Обос...ся можно.

   Регистрация: 12.02.2012

   Новостей: 2

   Коментариев: 3 341

  •             
   Алексей Савченко (28 апреля 2012 15:23)
   Доверительная | Offline
   Блин, вот это- шо называется "продающий текст"! Вот каким стилем надо заполнять бигборды, и люди потянутся! Вот как надо продвигать идеи среди населения! А то прнапридумывали институты маркетологии, ТИЦ, пэйдж релейшн... нету на них отдела по работе с громадскостью!
   Расскажите мне - это для кого и на каковском языке написано?
   На Руси немцами считали всех иностранцев, не говорящих по-русски. Немец - значит немой. Публику эту считали несчастной и убогой настолько, что во времена Наполеона крестьяне выносили на дороги крынку молока и краюху хлеба, чтобы разбитые иноземцы не умерли на территории Руси с голоду!

   Регистрация: 21.11.2011

   Новостей: 7

   Коментариев: 3 272

  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.