ВСЕ НОВОСТИ:

У Нікополі заклади освіти на контролі Держтехногенбезпеки

Інспектор Нікопольського міськрайонного відділу Держтехногенбезпеки області старший лейтенант служби цивільного захисту Дерев’янко О. Л. провів нараду з директорами шкіл міста Нікополь щодо стану протипожежного захисту в навчальних закладах та їх готовність до нового навчального року.

 

«Навесні поточного року під час планових перевірок навчальних закладів міста Нікополь траплялись випадки, коли не виконувалась низка заходів організаційного характеру, які, навіть, не вимагали капітальних витрат. За порушення та невиконання встановлених законодавством вимог пожежної безпеки в 2012 році до адміністративної відповідальності притягнуто 13 керівників та посадових осіб, відповідальних за протипожежну безпеку», – відзначив старший лейтенант цивільного захисту Дерев’янко О. Л.

 

Напередодні нового 2012/2013 навчального року представники Нікопольської Держтехногенбезпеки провели позапланові перевірки 26 навчальних закладів міста. Результати цих перевірок показали, що директори навчальних закладів виконали приписи Держтехногенбезпеки на 76%.

 

Олександр Леонідович додав, що на теперішній час не всі навчальні заклади Нікополя укомплектовані необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, а в деяких з них відсутня система автоматичного пожежного захисту. Так, 25 шкіл міста не обладнані системою пожежної сигналізації, у семи шкіл внутрішній протипожежний водогін (внутрішні пожежні крани) недоукомплектований пожежними рукавами, стволами, вентилями та важелями. Трапляються й інші типові порушення законодавства про пожежну безпеку: не виконується технічне обслуговування і перевірка на працездатність пожежних рукавів, відсутні протипожежні двері в електрощитових, не надані паспорти блискавкозахисних пристроїв захисту будівель й споруд та не забезпечується захист будівель шкіл від прямих влучень блискавки та вторинного її прояву.

 

Всі ці порушення пожежного законодавства викликали занепокоєння у представників Держтехногенбезпеки й відповідна інформація була направлена в місцеві органи влади. Після цих повідомлень міський голова спільно з керівництвом Нікопольського відділу Держтехногенбезпеки області затвердили план усунення порушень вимог пожежної безпеки у закладах освіти міста до 2015 року в розрізі по роках та з виділенням необхідного фінансування на виконання протипожежних заходів.

 

За словами Олександра Леонідовича, згідно цього плану тільки до кінця поточного року в трьох навчальних закладах планується встановити пожежну сигналізацію та обробити дерев'яні конструкції будівель шкіл вогнезахисною сумішшю.
«Запобігання виникненню пожеж, попередження травм та загибелі дітей – є одними з основних завдань Держтехногенбезпеки, тому наша служба й надалі буде здійснювати контроль та перевіряти навчальні заклади на дотримання в них пожежної та техногенної безпеки, аби не допустити виникнення в них надзвичайних подій», – відзначив начальник Нікопольського міськрайонного відділу Держтехногенбезпеки області майор служби цивільного захисту Семенченко В. В.


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

2 комментария

Алексей Савченко 7 сентября 2012 19:46
Интересно бы взглянуть на оф. катру грозовой активности Никопольского района.
посмотрел требования к молниезащите
даа, там есть на чем штрафовать)))
а огнезащита?
Интересно бы знать, будет ли проводиться тендер на работы по обработке деревянных конструкций, и какова сумма тендера?
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
  • 0
555 8 сентября 2012 09:10
Организовать в школах места для курения)))))
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.