ВСІ НОВИНИ:

В Україні стартував весняний призов на строкову службу

З 1 квітня в Україні стартував весняний призов на строкову службу. Через вибори його відклали на кінець місяця — щоб усі могли проголосувати. 

Військові вкотре заспокоюють, брати участь у бойових діях на Сході країни хлопці не будуть. Кожен з них отримає біля чотирьох тисяч гривень разової допомоги від держави. Крім того, на період служби, за новобранцями зберігатимуть робочі місця.

З 1 квітня в Україні стартував весняний призов на строкову службу. Через вибори його відклали на кінець місяця — щоб усі могли проголосувати. Військові вкотре заспокоюють, брати участь у бойових діях на Сході країни хлопці не будуть. Кожен з них отримає біля чотирьох тисяч гривень разової допомоги від держави. Крім того, на період служби, за новобранцями зберігатимуть робочі місця.

Опубліковано Аленою Радченко Четвер, 25 квітня 2019 р.Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.