Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Политика

Объединяться ли и в Никополе ОППОблок с Громадьской силой?

То что развалился ОППОблок - давно понятно, но вот их объединение с Громадьской силой немного удивило. Сначала удивило. Особенно режет глаз фраза что их объединят "общая позиция". Хотя, чему удивляться?
Розпад Опоблоку та Громсили: у міськраді Дніпра утворилася фракція «Наш край»

У Дніпровській міській раді утворилася фракція «Наш край». До неї увійшли вісім депутатів з Опоблоку та Громадської сили. Про це стало відомо під час 25-ї чергової сесії міськради 11 жовтня.

Зокрема, до фракції увійшли депутати Віталій Верба, Руслан Вишневецький, Василь Губерт, Олег Григорук, Наталія Демідова, Анжеліка Пелипенко, Сергій Пустовий та Микола Царенко. Таке об’єднання вже назвали третьою хвилею розпаду «Опозиційного блоку». «Нас об’єднала спільна позиція. Ми налаштовані конструктивно. І всі депутати, які сьогодні увійшли до фракції «Наш край», – це люди, які прагнуть працювати на благо міста. Адже у фракціях, де кожен був раніше, була позиція лише шкодити. Нам вказували, що робити і як, аби нашкодити», – заявив обраний голова «Нашого краю» у міськраді Сергій Пустовий. Депутат також прогнозує, що у майбутньому фракція «Наш край» у міськраді може розширитися. «Усе більше депутатів розуміють, що демонстративний спротив меру не зробить життя у місті кращим, не допоможе їхнім виборцям на округах. Ми об’єднуємо зусилля заради спільної та якісної роботи», – додав Сергій Пустовий. Таким чином, у фракції «Опозиційний блок», роботу якої курує нардеп Олександр Вілкул, залишилося 10 депутатів із 26.

zabeba

Это Днепр, а как в Никополе?
Хотел сам уточнить, по определенным причинам с руководством ОППОблока в Никополе я связываться, извините, не буду, а вот руководство "Громадьской силы" второй день трубку не берут. Потому и решил спросить у Никопольчан: Как вы думаете объединяться ли и в Никополе ОППОблок с Громадьской силой?
 • Категория: Политика
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 12-10-2017, 09:56Просмотров: 1 103 Комментариев: 1
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Наталья Яровая (12 октября 2017 13:22)
   Посетители | Offline
   А разве изначально, извините, это не один кагал?

   Регистрация: 2.10.2017

   Новостей: 0

   Коментариев: 5

  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.