Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Криминал

7 років проведе у колонії місцевий житель м. Нікополь за вчинення ряду злочинів

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 30-річного чоловіка за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186,                  ч. 1, ч. 2 ст. 187 КК України. 
 
Під час судового розгляду кримінального провадження  встановлено, що 30-річний чоловік, звільнившись в 2015 році з місць позбавлення волі, у зв’язку з відбуттям строку покарання, на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність. Так, починаючи з листопада 2015 року вчинив ряд епізодів крадіжок, зокрема, пов’язаних і з проникненням в будинок та інші приміщення, звідки викрадав побутові речі потерпілих. Крім того, молодик вчинив 3 пограбування неповнолітніх.
 
На рахунку зловмисника 5 розбійних нападів, де потерпілими знову ж були малолітні та неповнолітні діти, які в денний час перебували на території шкіл в м. Нікополі. Так, засуджений погрожуючи кухонним ножем, який зазделегіть брав із собою, відбирав у останніх мобільні телефони, грошові кошти та планшет.  
 
Державне обвинувачення підтримувалося прокурором Нікопольської місцевої прокуратури. У ході судового розгляду кримінального провадження, на підтвердження вини чоловіка, сторона обвинувачення надала суду та обґрунтувала переконливі і беззаперечні докази.
 
Суд, врахувавши принципову позицію прокурора, призначив молодику покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Цивільні позови потерпілих щодо відшкодування матеріальної шкоди задоволено в повному обсязі.

Прокурор Нікопольської
місцевої прокуратури 
В. Жур

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: Криминал
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 9-08-2017, 12:56Просмотров: 4 438 Комментариев: 0
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.