ВСЕ НОВОСТИ:

В Нікополі відбулось засідання Президії Правління Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Нікопольська міська організація об’єднує 46 первинних організацій. В яких нараховується 875 членів товариства. 
Організація має підтримку з боку виконавчого комітету, управління праці та соціального захисту населення, управління охорони здоров’я, центру сім’ї та молоді.

Під час проведення Всеукраїнського місячника, Нікопольською міською організацією було зібрано натуральної допомоги на суму 4732 гривні та фінансові надходження на суму 4388 гривень. В цілому, обласною організацією Товариства Червоного Хреста надано допомоги за п’ять місяців поточного року на суму 13098,80 гривень.

Протягом 2011 року медичні сестри підвищили свій професійний рівень на курсах удосконалення при Дніпропетровському училищі.
Заслухавши звіти про діяльність Товариства Червоного Хреста, члени Президії відмітили, що Нікопольська міська організація проводить активну роботу, спрямовану на виконання статутних завдань, але потребує суттєвого поліпшення. Було вирішено у місячний термін розробити конкретний план заходів по усуненню виявлених недоліків у роботі.

 Також, протягом третього кварталу поточного року будуть укладені угоди про співпрацю з управліннями охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту, освіти і науки з міською радою ветеранів. Також працівники будуть проводити більш активну роботу по залученню населення до лав Товариства та створення первинних організацій. Планується налагодити співпрацю з міським центром зайнятості, аби залучити додаткові посади для патронажної служби.


Відділ прес-служби 
міської ради

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

4 комментария

Алексей Савченко 19 июня 2012 11:15
Корявые "медреформы по-Никопольски". Бедственное положение "зависшего в воздухе" младшего медперсонала. Обнищание медучреждений города.
На фоне этого победно-бравурные реляции пресслужбы горисполкома выглядят цинизмом в духе Менгеле и откровенным издевательством, не?
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
  • 0
Емельян 19 июня 2012 13:10
Ну вот снова грабить будут!!!
  • 0
Алексей Савченко 19 июня 2012 16:30
Цитата: Емельян
Ну вот снова грабить будут!!!

Ну так если сам Тигипка разрешает))
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
  • 0
szlahta 19 июня 2012 16:38
Організація має підтримку з боку виконавчого комітету, управління праці та соціального захисту населення, управління охорони здоров’я, центру сім’ї та молоді. "
"Выборы!!!!"- как говорил Саид. Почитайте статью на форуме о агитаторах и все станет ясно.
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.