ВСЕ НОВОСТИ:

У дворі однієї з нікопольських шкіл розгортається протистояння водіїв та пішоходів (вiдео)

У дворі однієї з нікопольських шкіл розгортається протистояння водіїв та пішоходів (вiдео) 
У дворі однієї з нікопольських шкіл розгортається протистояння водіїв та пішоходів (вiдео)


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

4 комментария

Копчик С. 5 марта 2017 21:30
В этом виновата вечная спешка родителей, всегда опаздывают и хотят быстрее :))
Не надо рассказывать родителям, надо рассказывать детям: провести урок по безопасности движения и особенно указать на знаки запрещающие проезд.
Когда ребёнок скажет папе: " папа,сюда заезжать нельзя", надеюсь папе станет стыдно и он остановится. Дети наша совесть! :))
  • +1
Василий 5 марта 2017 22:44
на відео не все є, доходило до смішного коли курка за кермом якій подарували права і машину називала знак "кирпич" знаком що означає тупик, а знак пішоходна зона взагалі не видно, окуляри мабуть пітніють.
машини пруть потоком, водії ругаються матом на пішоходів, пішоходи в очах водія просто лохи, тобто неудачники які заздрять їхнім шикарним авто
за безпеку дітей ніхто не переймається, Поліція у вигляді ДАІ не хотіла приїжджати за проханням батьків які скаржились на постійне порушення ПДД, але коли приїхало обласне ТБ, то одразу намалювались, міськвиконком ніяк не реагував на ситуацію так само як і даївці.
невже потрібно покликати телебачення щоб хоч щось рухалось???
невже потрібно переїхати дитину щоб хоч щось рухалось???

по пригоді збитих двох пішоходів на автовокзалі- було звернення Олександра Рибакова щодо перенесення зупинки, не бачив я щось відповіді на запит, а пройшло два з половиною місяці, нічого не відповіли? чи знову тільки бла-бла. та й зупинка стоїть не рухаючись.
як нема можливості перенести зупинку, то встановіть світлофор, або зробіть лежачого поліцейського.
робіть хоч щось!!!!!!
  • +1
Василий 5 марта 2017 23:45
у 2015 встановили знак після того як на лінійці першого вересня швидка не змогла заїхати на шкільне подвір'я через заблокованість дороги автівками, і дітей виносили аж до Торнадо.
тож водії подумайте перед тим як захаращувати дорогу та блокувати проїзд швидкої, подумайте - а чи не до Вас приїде швидка, чи до вашої дитини, батьків.
за школою є стоянка
подвір'я по Віктора Усова 30,34,36 не є полігоном для для маневрів підвезення дітей поближче до школи чи садочка
  • +1
Так не кто-то чужой, а сами родители и ездят там. И полиция тут ничем не поможет. Им хоть 10 знаков там поставь - будут ездить как привыкли. Менталитет у нас такой.

А на 1:29 минуте мелькнула фамилия Донец. Вот же ж как оно получается. Мэры меняются, а он видишь-ли незаменимый такой. По ходу, при выборе следующего мэра надо напрямую брать с него обязательство чтобы вот ЭТОГО на работу не брал. Иначе у нас в городе дорог никогда не будет и вообще бардак будет при любой власти.
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.