Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


город Покров

Поздоровлення ветерану

27 листопада свій 91-й день народження зустрічав Почесний громадянин міста Покров, ветеран війни, засновник спортивного руху – Андрій Іванович Череп. Свої привітання людині, яка стояла у витоків заснування Покрова, адресував міський голова Олександр Шаповал.

Зі спортивною виправкою, колишній розвідник зустрічав мера, акцентуючи увагу не на своїх поважних роках, розпочинав розмову про справи: позитивні перетворення в місті і, звичайно ж, плани на майбутнє.
 
У свої 91 Андрій Іванович є активним громадським діячем, переймаючись процесами, що відбуваються в країні та рідному місті. Зустрічається з молоддю, залишаючись метром спортивної журналістики. Розвідник 3-го стрілецького батальйону, 81-ї гвардійської стрілецької дивізії, 233-го гвардійського стрілецького полку, учасник кровопролитних боїв на території Угорщини та Чехословаччини, він присвятив своє життя мирному будівництву, оберігаючи найдорожчу реліквію – орден Слави III ступеня.
 Поздоровлення ветерану
- Ваше життя нерозривно пов’язане з історією міста, - підкреслив Олександр Шаповал, адресуючи ветерану найщиріші побажання, - бо вона творилася Вашими руками: з добрих вагомих справ та небайдужого серця. Ви залишаєтесь для нас взірцем людяності, прикладом істинного патріотизму, відданості своїй землі.

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: город Покров
 • Автор: пресс-служба г.Покров,Дата публикации: 30-11-2016, 18:51Просмотров: 1 424 Комментариев: 0
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.