Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


город Покров

Зв’язківці Орджонікідзе володарі Кубка України

Колективна радіостанція Будинку творчості з року в рік підтверджує свою непереможну історію. Лідери зв’язку на коротких хвиля, вихованці Миколи Голуба перші не лише за вітчизняними, а й світовими рейтингами.
 
Зв’язківці Орджонікідзе володарі Кубка України 

Тільки з початку 2016 року колективна взяла участь у десяти змаганнях різного рівня, виборола шість перших та три других місця. Позивний команди відомий кожному, хто мандрує короткими хвилями Україною й світом, адже орджонікідзевці одні з найсильніших та найсерйозніших супротивників. Вони доводять те з кожними наступними змаганнями.
 
Так 11 березня спортсмени вступили у боротьбу міжнародних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях у яких взяли участь радіостанції України, Росії, Білорусії, Казахстану. Наші Катерина Шуліка, Владислав Андрєєв, Дарина Ільїна були першими, третій рік поспіль виборюючи золото чемпіонату. Вже 23 березня Аліна Левченко, Дарина Ільїна, Микола Коробка змагалися за Кубок України серед учнівської молоді з 63-ма командами з 20 областей України і стали переможцями. А шостого квітня Ілля Внуков, Микола Коробка, Аліна Карпова зайняли першу сходинку відкритої першості Дніпропетровщини.
 
Одним з перших команду поздоровив міський голова. За словами Миколи Голуба, він не лише вболіває за дітей, всебічно сприяє роботі радіостанції. Мало хто знає, що в лютневу негоду було повністю пошкоджено антену, вкотре станцію підтримав мер, не залишився осторонь і колишній вихованець Олександр Самонін.
Сьогодні колектив відновлює антену та готується до нових змагань.

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: город Покров
 • Автор: пресс-служба г.Покров,Дата публикации: 28-04-2016, 11:33Просмотров: 1 932 Комментариев: 0
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.