Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


В газету от читателей

Мельников Дмитро "Чи знають депутати нікопольської міської ради про ГЕРОЇВ КРУТ? " (Відео)

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним більшовицьким військом Михайла Муравйова та загоном з київських курсантів і козаків «Вільного козацтва». Курінь, що налічував 300 людей, пройшовши лише семиденну військову підготовку, без сумнівів і вагань вирушили в похід проти російської армії на станцію Крути.
 
 Мельников Дмитро "Чи знають депутати нікопольської міської ради про ГЕРОЇВ КРУТ? " (Відео)

П’ять годин безперестанку студентський курінь отримував наступ червоних, втрачаючи молоді життя, під градом куль і гранат. Московські солдати без жалю багнетами проколювали юначі груди, прикладами рушниць розбивали голови, добивали поранених.
Студентів, які потрапили в полон, муравйовці цілу ніч по-звірячому мордували, а на світанку розстріляли. У зимове холодне небо, перед розстрілом, злетіли слова «ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА». Його першим заспівав гімназист Григорій Пипський. Пролунала недовга кулеметна черга…
 
Більшовицькі кати заборонили місцевим селянам поховати за християнським обрядом тіла захисників Києва, залишивши їх на засніженому полі. Київ було захоплено у лютому, а вже у березні столицю було звільнено. Тільки тоді почали розшукувати тіла молодих людей, які загинули під Крутами. Вдалось знайти лише 30 скалічених тіл юнаків, більшість з яких урочисто поховали у братській могилі на Аскольдовому цвинтарі.
 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: В газету от читателей
 • Автор: Мельников Дмитро,Дата публикации: 29-01-2016, 17:11Просмотров: 4 199 Комментариев: 17
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Анатолій Сиротенко (29 января 2016 18:20)
   Гости |
   Це відео для тих, хто про
   "Студентську свободу" говорить в
   зневажливому, або негативному тоні. Моє ставленя до них завжди позитивне,
   бо в них активна й патріотична позиція з молодих років.
   Продовжуйте свою просвітницьку роботу і змушуйте Фісака вивчити державну
   мову, як держслужбовця.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Человек (29 января 2016 18:49)
   Читатели | Offline
   Активна патріотична позиція не повина бути націоналістичною... А взагалі, дуже позитивна ація - необхідно знати історичні подіїї. Сподіваюсь, "студентська свобода" запитає також у депутатів, чи знають вони що це за битва - "16 апреля — 8 мая 1945" г?

   Регистрация: 24.01.2015

   Новостей: 0

   Коментариев: 201

  •             
   Копчик С. (29 января 2016 20:19)
   Гости |
   Мені сподобалась акція. Донець старший показав клас! Швиденько задав пошук в смартфоні..Перепитав , потягнув трохи час…І вже на все готова відповідь.. Молодший Донець ще не дотягує…він просто перепитав.. ?
   Помітний конфлікт між Укропом та Студентською Свободою після Дня Соборності.
   Більше сподобався Піддубний! Чесно сказав Не знаю! Не соромно чогось не знати, соромно не хотіти знати! Я , наприклад, в перший раз почув цей вірш Павла Тичини.
   Нам всім читали Тичину : « Трактор в полі дир.-дир-дир, Ми за мир..»
   І багато пізніше я прочитав інші гармонічні вірші Тичини про кохання,Україну….
   Так і про бій під Крутами, хто цікавиться, той буде знати… бо ми всі були виховані на фільмах: «Комуніст» чи «Молода гвардія»…та мало знали про інші сторінки історії

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Посетители | Offline
   Но нужно ведь говорить честно что погибли герои Крут зря. Их просто тупо послали на смерть Грушевский, Винниченко и пр. политические импотенты, делавшие вид что создают украинское государство. Они послали детей на смерть чтобы выиграть для себя время. Чтобы успеть унести свои трусливые никчемные задницы из Киева вместо того чтобы поднимать народ на борьбу с оккупантом, вместо того, чтобы создать нормальную боеспособную армию когда еще было время. Но эти дебилы сказали что армия им не нужна, что украинцы мирная нация, они надеялись на Европу как и те чмошники что правят сейчас. Прошло сто лет и ничего не изменилось. Тогда Петлюра(как сейчас Муженко) говорил что не стреляет во время перемирия когда Коновалец просил не мешать им воевать, когда говорил что будет поздно. Очень жаль что Мельник и Коновалец тогда не расстреляли тогдашнюю власть и свое командование за трусость и политиканство. Думаю что сейчас через сто лет у народа хватит ума не повторить тех ошибок и не допустить оккупации Украины российскими фашистами.

   Регистрация: 27.10.2014

   Новостей: 0

   Коментариев: 1 602

  •             
   Benny Hill (31 января 2016 09:06)
   Посетители | Offline
   Ни в коем случае никого не хочу обидеть,но как-то странно, что в городском совете большинство депутатов не знают о подвиге Героев Крут, а днем ранние так пафосно во главе с мэром отмечают день памяти жертв Холокоста. Что за двойные стандарты?

   Регистрация: 6.08.2015

   Новостей: 0

   Коментариев: 74

  •             
   Л. Тарасюк (31 января 2016 14:54)
   Читатели | Offline