ВСЕ НОВОСТИ:

Завтра Нікопольці попрощаються ще з одним героєм

Життя Василя Логвиненка обірвалося на 36-му році під час антитерористичної операції на Сході країни. 
 
Він був мобілізований до лав Збройних Сил України у квітні 2014 року. Служив у 93-ій окремій механізованій бригаді навідником. Василь був тим хоробрим воїном, який, не жаліючи власного життя, брав участь у тій запеклій битві, що отримала назву «Іловайський котел». На жаль, наш співвітчизник не зумів звідти вибратись живим. 29 серпня минулого року військовослужбовець героїчно загинув на полі бою від вибуху мінометної міни. 
 
Василь Логвиненко із серпня минулого року вважався зниклим безвісти. Був похований у Дніпропетровську, як невідомий солдат, разом із десятками інших загиблих бійців. І тільки нещодавно, у зв’язку із народженням дітей, завдяки ДНК-тесту його особу вдалось встановити. 
 
За життя чоловік працював на Нікопольському заводі технологічного оснащення, був одружений. Але так і не дочекався народження своїх двох дітей, які з’явилися на світ вже після загибелі батька. 
 
Прощання із вірним сином країни Василем Логвиненком відбудеться завтра 8 липня на площі перед будівлею Нікопольської міської ради. Траурна церемонія розпочнеться о 8.45 годині ранку. 
Завтра Нікопольці попрощаються ще з одним героєм

Нікопольська міська рада

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

3 комментария

Копчик С. 7 июля 2015 21:22
Очень трагичная история Василия..Думаешь, как несправедлива судьба,; подарить долгожданных детей Марине, но отобрала мужа и отца детей.. Мы должны помнить про наших погибших ребят и лучшей памятью про Василия,будет забота города об его детях.
  • +4
baybak 7 июля 2015 21:38
Сергей, хорошо и правильно высказался! Неплохо поступила бы любая партия или сила, принудившая наших жлобов от власти быть людьми , чтобы те не только домики у беженцев воровали, но и всевозможно помогли Марине и её детям-от квартиры до пожизненной пенсии.
Если даже это и назвать пиаром для партии или общественной организации, то я бы назвал это святым пиаром.
Я за такой пиар!
Царство небесное Василию.Искренне скорблю!!!
  • +6
Маслов 10 июля 2015 10:45
Цитата: baybak
Если даже это и назвать пиаром для партии или общественной организации, то я бы назвал это святым пиаром.

Чуть раньше Виктор Артёменко вспомнил покупку коляски для двойняшек в качестве пиара Колесника. Так вот Марина именно та мама,кому была подарена коляска. Думаю Артёменко должен извиниться за свой понос

Царство небесное Васе. Марина держись
  • +1

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.