Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Информация

Союз предпринимателей и предприятий Никопольщины сообщает

Союз предпринимателей и предприятий Никопольщины сообщает, что 26. 03. 2015 года никопольские предприниматели приняли участие во всеукраинском съезде предпринимателей, который состоялсяв г. Днепропетровске. Организаторами съезда выступили  общественная организация " Самозахистпідприємців" ( Днепропетровск) и союз предпринимателей Запорожья " Ника". На съезде присутствовало более 500 человек из 24 городов Украины. По результатам работы съезда  единогласно была принята Резолюция.
 
Резолюція Всеукраїнського з’їзду підприємців
 
Ми, представники малого та середнього бізнесу України, не на жарт стурбовані ситуацією, що склалася з малим та середнім бізнесом сьогодні. Усе підприємницьке середовище України жило очікуванням, що після Революції Гідності нарешті пройде очищення влади і будуть зруйновані усі корупційні схеми, створені злочинною владою та нарешті підприємцям будуть запропоновані нові правила ведення бізнесу європейського зразка, які дали б поштовх для швидкого зростання малого та середнього бізнесу і разом з ним зростанню економіки всієї України.
 
Проте останні законодавчі акти, прийняті Верховною Радою України, зокрема Закон Українивід 28.12.2014р. № 71 –VIII «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» свідчать про те, що старі корупційні схеми не тільки не зруйновано, а навпаки удосконалюються.  Складається враження, що влада взагалі не зацікавлена в розвитку малого та середнього бізнесу, а навпаки намагається знищити, попередньо вичавивши останні соки.
 
Ми, представники малого та середнього бізнесу України, усвідомлюючи свою відповідальність  перед прийдешнім поколінням українців і майбутнім нашої Держави, рішуче вимагаємо негайно вирішити низку питань, які на сьогоднішній час ставлять взагалі під загрозу існування підприємництва в Україні. А як наслідок і існування самої Держави Україна.
 
А саме:
1. Скасувати рішення про обов’язкове використання касових апаратів платниками податків другої та третьої груп. Спростити систему адміністрування касового обліку для інших категорій.
2. На законодавчому рівні розробити спрощену систему оформлення договорів оренди земельних ділянок під тимчасові споруди, а також спростити процедуру землевідведення під капітальні споруди.
3. Дати доручення НКРЕ негайно перевірити законність дій енергопостачальних організацій до споживачів стосовно вимог попередньої оплати за спожиту електроенергію більш, ніж за один місяць, непомірності витрат на підключення нових абонентів, встановлення різних тарифів відповідно до статусу споживача, вимог щодо обов’язкової здачі показань в електронному вигляді.
4. Заборонити державним органам вимагати електронні витяги, їх копії, якщо вони містяться в державних електронних реєстрах.
5. На законодавчому рівні ввести норму щодо застосування штрафних санкцій тільки після попередження та роз’яснення правопорушення. Встановити адекватний розмір штрафних санкцій за податкові правопорушення.
6. Заборонити використовувати комунальні підприємства у сфері контролю та підготовки погоджувальної документації.
7. Встановити ставку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі 16,4% без додаткових вимог щодо рівня заробітної плати та доходу підприємця.
8. Скасувати норми закону щодо віднесення з 1 липня 2015 року пива код за УКТ ЗЕД 2203 до алкогольних напоїв.
9. Скасувати норми закону щодо встановлення максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби та зруйнувати монополізацію оптового тютюнового ринку.
10. Заборонити введення електронних рахунків ПДВ та скасувати електронне адміністрування ПДВ.
11. В межах захисту вітчизняного виробника внести зміни в закон на ввезення сировини для подальшої переробки. Скасувати мито 5%.
12. Заборонити вносити зміни до Конституці їУкраїни щодо територіального устрою України та місцевого самоврядування.
13. З метою захисту дрібного і середнього бізнесу та забезпечення зростання економіки України:
-         Вважати за необхідне створення всеукраїнської організації підприємців. Оголосити оргкомітет з’їзду оргкомітетом по створенню всеукраїнської організації підприємців;
-         Доручити оргкомітету з’їзду підприємців провести необхідну підготовчу роботу по створенню всеукраїнської організації підприємців;
-         Надати право оргкомітету з’їзду кооптувати до свого об’єднання представників регіональних ініціативних груп;
-         Від імені Всеукраїнського з’їзду підприємців звернутися до Президента України щодо призначення керівника ГО «Самозахист підприємців» Боровинського В.В  заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
14. За підсумками з’їзду вважаємо за необхідне провести парламентські слухання з питань оподаткування та дерегуляції підприємницької діяльності.

Председатель правления    
Союза предпринимателей
                                                                                                                                                 и предприятий Никопольщины
Никитченко Д.А.  
                                                                050-531-36-61


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: Информация
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 30-03-2015, 14:05Просмотров: 3 322 Комментариев: 10
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Фикус (30 марта 2015 14:52)
   Читатели | Offline
   Прочитать - нереально...

   Регистрация: 26.06.2012

   Новостей: 0

   Коментариев: 532

  •             
   Копчик С. (30 марта 2015 15:38)
   Гости |
   «Я готов (инвестировать в Украину, — ред.). Есть конкретные инвестиционные идеи, например, в сельское хозяйство и инфраструктурные проекты. Я бы вложил 1 млрд долларов. Это должно принести прибыль. Мой фонд будет иметь выгоду от этого», — заявил Сорос.
   Может городские власти предложат проекты!? Для развития нашего региона!

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Василий (30 марта 2015 16:42)
   Посетители | Offline
   Цитата: Копчик С.
   Может городские власти предложат проекты!? Для развития нашего региона!

   они сначала посчитают свой "навар" с откатов для того чтобы понимать личную выгоду, а потом, может быть, снизойдут до того чтобы "принять решение".

   Регистрация: 25.06.2013

   Новостей: 3

   Коментариев: 922

  •             
   Человек (30 марта 2015 19:40)
   Читатели | Offline
   А кто такой Никитченко, чем занимается?

   Регистрация: 24.01.2015

   Новостей: 0

   Коментариев: 201

  •             
   FARO (31 марта 2015 08:45)
   Гости |
   Цитата: Человек
   А кто такой Ник