ВСЕ НОВОСТИ:

Сергей Копчик: Почему со Светланой Бурковской не хотят сотрудничать участники АТО и волонтеры Никополя (видео)

Светлана Бурковская - Не считай общественное личным и верни деньги АТОшникам
 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

38 комментариев

PinkyPig 17 июля 2016 12:53
Є в пана Фісака відео,коли зникли гроші на самому початку волонтерства Світлани Бурковської зі скриньки, що була розташована в приміщенні міської ради. Але тоді пан Фісак не став надавати: - Щоб не ганьбити картинки звіту про "Все добре" для області.зажав скандал.
Є також випадок,коли були передані гроші теробороною,близько 20 тис. Грн. Світлани цілеспрямовано атошникам,але, ні куди зникли гроші на звіту досі немає. Таких питань багато.
Більшість звернень за допомогою в АТО від нікопольців отримували відповідь від Бурковської - нічого немає.І так систематично.
Концерти в НЗФ 500 ЧЕЛ. У ЗАЛІ та квітки по 50 грн., багато концертів,збори коштів у ящики по всьому місту та району,допомога з адміністрацій,від партій, концерти та покази у школах- все за гроші.
Але в неї ніколи та нічого нема.І звітності нема.
Зате є велика родина,де 2 не працюючих батьків та 4 маленьких діточок. І вони дуже хочуть допомагати армії.
За період АТО Бурковська дуже відчутно змінила своє фінансове положення. Муж її звільнився з НЗФ,з якого,доречі також вони брали на АТО і дуже багато.
Я сама працюю на НЗФ тому це цілком перевірена інформація.
Так з яких коштів не працюючи бідні волонтерит купують іномарку мікроавтобус, постійно святкують,їздять на відпочиноки? Гарно пристроїлися.І повторюся, коли дзвонять атошники- нічого немає....
Але ж люди навколо теж не ідіоти.
...це з того,що мені сьогодні на зустрічі розповіли колеги Світлани по табору волонтерів.
Доречі всі інші організації звітують скільки,що,кому й куди.і чомусь до них претензій нема ні в кого,тим більш по адресній допомозі.
У тому році Світлани зайнялася дитячим відпочинком для дітей атошників, чим закінчилось всі пам'ятають? Чи вже забули про цей скандал.Там і місто і НЗФ і спонсори давали матеріальну допомогу,тілько щось з фінансами там сталося не так як гадалося.
  • +8
Pаиса 17 июля 2016 18:40
Цитата: PinkyPig
Але ж люди навколо теж не ідіоти.

!!!!!!!!!
  • +1
Globator 20 июля 2016 08:17
Цитата: PinkyPig
За період АТО Бурковська дуже відчутно змінила своє фінансове положення. Муж її звільнився з НЗФ,з якого,доречі також вони брали на АТО і дуже багато.
Я сама працюю на НЗФ тому це цілком перевірена інформація.

Я не за Свету, мне она тоже представляется аферисткой, но ее муж на феррике никогда не работал, так что насчет Вашей информации .... не дуже вона перевірена :) хотите проверенной? Их есть у меня! Его весной с Сенрависа выперли, за пьянки. Каждый месяц болел, иногда по 2 раза, интересно совпадают ли его "больничные" по датам со Светиными всепланетными слетами атошников?
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.