Войти
Закрыть

Олександр Саюк: Доброго ранку, нікопольці! З Днем вишиванки!

Життя міста

19 травня, четвер. Ніч в нас пройшла спокійно, надзвичайних ситуацій не траплялось. Всі служби та інфраструктура Нікополя продовжують працювати у штатному режимі.

Колектив редакції газети «Мій Нікополь» щиро вітає Оксану Зеленяк з Днем Народження!

Події

Оксано, бажаю, щоб у твоєму житті переважали лише яскраві кольори! Насолоджуйся кожною миттю, цінуй те, що маєш, але при цьому завжди прагни до нових цілей! Нехай удача та успіх супроводжують тебе і на роботі, і в особистому житті! І щоб у нас усіх було більше причин усміхатися якнайчастіше!

У Нікополі 9 травня відновлює роботу ще один дитячий садок

Життя міста

У Нікополі 9 травня відновлює роботу ще один дитячий садок, щоб батьки, які працюють на об’єктах критичної інфраструктури мали можливість приводити сюди своїх малюків.

“Ніколи знову”

Події

Шановні нікопольці! 
8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Наголошую, що ми обираємо європейську відповідальну модель пам’яті під гаслом “Ніколи знову”. На жаль, сьогодні ми вимушені захищати себе та своїх дітей від війни. Ніхто не сподівався, що у 21 столітті нас спіткає така доля. 

Звернення до президента США від Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО

В газету від читачів

Звернення до президента США щодо дискримінації назви полку "Азов" у соціальних мережах компанії "Meta" та прохання посприяти екстракції військовому гарнізону Маріуполя.

Саме звернення:

В будущее В прошлое

Навигация