ВСЕ НОВОСТИ:

700 1

Повідомлення про проведення круглого столу з питань зміни тарифу на проїзд

Продовжується регуляторна процедура громадського обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Нікополі».

1 678 0

У Нікополі зупинився арт-караван “Чумацький шлях”

25 серпня в Києві стартувала всеукраїнська культурно-мистецька подія — арт-караван «Чумацький шлях». Маршрут довжиною 1250 км буде прокладено через 4 області України по історичному торговому шляху, яким їздили чумаки в Крим за товарами.

1 478 0

Сквер "Сонячний" в Нікополі - місце відпочинку дітей та дорослих (відео)

Сьогодні, 27 серпня, ми приїхали в сквер біля клубу "Оберіг", де зустрілися з депутатом Нікопольської Міської Ради Ганною Сідільовою. Поговорили про здійснені проекти та подальші  плани благоустрію нашого міста.  Та почули відгуки маленьких нікопольців.

1 727 0

Інтерв‘ю з Ігуменом Меркурієм

Сьогодні, 26 серпня, до нас у редакцію завітав благочинний Нікополя та района отець Меркурій Він поділився враженням від поїздки до Києва, в Софію Київську,  де зустрічав з усією Україною Вселенського Патріарха   Варфоломія . Та відповів на інші запитання

2 009 0

Нікопольська станція екстреної медичної допомоги поповнилася новими автомобілями

Сьогодні, 12 серпня, Нікопольська станція екстреної медичної допомоги поповнилася новим санітарним транспортом - 22 сучасних автомобіля Швидкої допомоги, оснащені усім необхідним для порятунку пацієнтів.

2 403 0

Константин Дмитриевич Лященко снимает "лапшу" Старуна

На днях, на просторах интернета, споткнулась о видео, с давно забытым никопольчанами, экс городским головой Сергеем Владимировичем Старуном, после просмотра которого возникло очень много вопросов.