ВСЕ НОВОСТИ:

"Правий сектор" дав Януковичу 24 години на евакуацію

"Правий сектор" дав Януковичу 24 години на евакуацію

Янукович повинен негайно піти. У такому разі, якщо він найближчим часом подасть у відставку, ми можемо гарантувати йому та його родині 24 години для евакуації з країни.

 "Лише такий вияв протесту, котрий українці продемонстрували 19 січня, змусив бандитський режим Януковича почати говорити про необхідність переговорів. Однак, щоб вірити у перспективи таких переговорів, потрібно бути цілковитим дурнем. Єдина мова, яку розуміє нинішній кримінальний режим, — це мова сили. Тому ми засуджуємо і цілковито відкидаємо ідею переговорів з Януковичем з метою досягнення якихось половинчастих вимог", - йдеться в заяві.

 "Правий сектор" також нагадав опозиційним політикам, що вони й так викликали величезне розчарування серед широких мас українського населення. І закликав їх не йти на зрадницькі, сепаративні переговори з узурпатором.

 "Ми вважаємо, що тимчасовий уряд має формуватися на основі тих, хто реально продемонстрував власну схильність до провідництва у революційній боротьбі. Та при цьому допускаємо присутність у цьому уряді представників нинішніх опозиційних партій як таких, що продовжують користуватися певною підтримкою у громадян. Відтак, закликаємо лідерів опозиційних партій перейти на бік народу і підтримати наші революційні вимоги. Народ зможе перемогти і без них, але вони без народу стануть політичними трупами", - вважають автори заяви. 

 Звертаючись до силовиків, члени "Правого сектору" підкреслили, що винні у злочинних антинародних діях співробітники МВС (зокрема бійці “Беркуту”) у будь-якому випадку будуть покараними. "Перед ними стоїть альтернатива: бути покараними у судовому порядку чи стати жертвою стихійної народної відплати. Щоб обрати перший варіант, вони мають негайно припинити спротив повстанцям, арештувати власних командирів і передати їх повсталому народу. У такому випадку вони збільшать власні шанси на амністію", - пропонують націоналісти.

Джерело: ВВ

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

5 комментариев

heili 21 января 2014 07:46
На костер гниду донецкую!
  • 0
Дарт_Аньян 21 января 2014 11:18
Опять забыли фамилию в конце поставить) Кто главный лидер революции, ну очень хочеться узнать english1
  • 0
Егорка 21 января 2014 13:31
Дарт_Аньян,
Вам просто шляпа на глаза упала.Снимите и увидите.
  • 0
автобат 21 января 2014 21:22
Дарт_Аньян, Я думаю Фамилии народ узнает очень скоро diablo1 , особенно никопольские тех .кто приверженцы токаря - не так ли smeh
  • 0
Oleg 21 января 2014 21:45
Довольно смелые хлопцы, а если смотреть на наше болото то Герои1
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.