ВСЕ НОВОСТИ:

Янукович закликає демонстрантів не піддаватися на заклики до насильства

Янукович закликає демонстрантів не піддаватися на заклики до насильства

Президент України Віктор Янукович закликає жителів Києва й інших учасників масових зібрань не піддаватися на заклики до насильства. Про це йдеться в зверненні Януковича до народу.

 «Прошу вас не йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою і суспільством та хоче вкинути український народ у горнило масових безладів», – каже президент.

 Янукович зауважив, що «деякі лідери опозиції зробили заяву, що вони не причетні до масових акцій, які 19 січня мали місце на вулиці Грушевського, та закликали учасників таких акцій припинити силове протистояння з працівниками правоохоронних органів».

 Янукович заявив, що з розумінням ставився до участі громадян у масових акціях. «Висловлював готовність вислухати вашу позицію та спільно знайти шляхи розв’язання існуючих протиріч, але зараз, коли мирні акції переростають у масові безпорядки, супроводжуються погромами та підпалами, застосуванням насильства, я переконаний, що такі явища несуть загрозу не лише для громадськості Києва, а й усієї України», – йдеться в зверненні.

 Президент обіцяє докласти всіх зусиль, щоб забезпечити громадський порядок, захистити права мирних громадян. «Буду використовувати всі правові та інші передбачені законами України методи для гарантування громадського спокою і безпеки всіх наших співвітчизників. Я переконаний, що ви мене почуєте і підтримаєте у зусиллях зупинити протистояння, яке спровоковане тими, хто ціною людської крові хоче боротися за владу», – звертається Янукович до народу.

 За його словами, «лише мирний шлях, важка праця, єдність народу і цілеспрямованість на побудову в Україні високих стандартів життя людей приведе до успіху». «Війна, руйнування, насилля зруйнують Україну. Я закликаю до діалогу, до компромісу, до спокою на нашій рідній землі. Вірю в народ України. Впевнений у мудрості наших людей. І готовий служити державі і людям вірою і правдою, доки вистачить моїх сил і довіри народу», – каже президент.

 Протистояння на вулиці Грушевського в Києві триває відучора, приблизно від 15:00, коли радикально налаштовані демонстранти вирішили прорвати кордон міліції і пройти до Будинку уряду і Верховної Ради.

Джерело: Радіо Свобода


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

6 комментариев

tankist2051 20 января 2014 19:25
Силовой сценарий вызовет ответную
партизанскую борьбу, первыми жертвами
которой станут регионалы, силовики и
чиновники среднего звена
  • 0
pavel_r 20 января 2014 21:55
Цитата: tankist2051
Президент обіцяє докласти всіх зусиль, щоб забезпечити громадський порядок, захистити права мирних громадян. «Буду використовувати всі правові та інші передбачені законами України методи для гарантування громадського спокою і безпеки всіх наших співвітчизників.

перевожу - Найдем всех кто был на площади и накажем по максималке.
Не похоже это на призыв, больше похоже на угрозы.
  • 0
Василий 20 января 2014 22:42
та закликали учасників таких акцій припинити силове протистояння з працівниками правоохоронних органів»
ага,тоже переведу- здавайтесь волки, а то чёт страшно становится за своё самодержавие
  • 0
не жилец 21 января 2014 06:03
пора вводить военное положение. Все вышло за рамки разумного противостояния.
Это уже похоже на организованный переворот. Пока не военный. Силовикам надо переходить уже в наступление. И не слушать окрики из-за океана всяких макейно ви др.... Просто Янукович —тряпка.
  • 0
pavel_r 21 января 2014 07:47
Цитата: не жилец
пора вводить военное положение. Все вышло за рамки разумного противостояния.

У себя дома будешь вводить черезвычайное положение.
  • 0
Вова 21 января 2014 11:11
Спикер Госдумы Сергей Нарышкин поручил профильному думскому комитету подготовить заявление в связи с обострением ситуации на Украине, которое может быть рассмотрено на пленарном заседании 22 января.

"Я предложил бы профильному комитету подготовить соответствующие документы — проект заявления и, в случае согласия членов совета (ГД), завтра вынести этот вопрос на пленарное заседание", - сказал Нарышкин, открывая пленарное заседание во вторник, сообщает РИА Новости

Спикер отметил, что все с тревогой следят за развитием ситуации на Украине.

"Мы видим, что в результате уличных акций и столкновений обстановка обострилась и появились пострадавшие как со стороны митингующих, а еще в большей степени со стороны сил правопорядка. Конечно, больно наблюдать, как волна гражданского конфликта захлестывает "братсуцю" для России страну", — отметил Нарышкин.

Ранее Госдума уже принимала заявление по ситуации на Украине, которым единогласно осудила Евромайдан в Киеве.


Как они обеспокоились о своей собственности у нас!
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.